Wszystko na temat rozliczenie PIT w 2016

e-pity

Aby łatwo rozliczyć PIT przez Internet, należy skorzystać z dobrego, funkcjonalnego programu do rozliczania PIT. Polecanym programem jest PITax, który cechuje się funkcjonalnością, przejrzystą instrukcją obsługi oraz wieloma udogodnieniami i ułatwieniami dla podatników. Jeśli rozliczasz pity 2016 z PITaxem, masz pewność, że zrobisz to szybko i bezproblemowo.

PITax oferowany jest przez platformę podatnika pitax.pl. Strona ta dedykowana jest osobom, które szukają nie tylko funkcjonalnego programu PIT, ale także wiarygodnych i cennych informacji podatkowych. Na stronie pitax.pl znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań związanych z podatkami, ponadto wszystkie informacje napisano jasnym i zrozumiałym językiem. Na platformie pitax.pl nie znajdziesz żargonu podatkowego i trudnego w zrozumieniu języka.

Serwis udostępnia trzy rodzaje programu PITax, które dedykowane są do różnych osób. Z Rozliczenia Standard mogą skorzystać osoby, które rozliczają się na formularzu PIT-37. Z Rozliczeniem Standard łatwo oraz szybko rozliczysz dochody z pracy, renty czy emerytury. Program jest całkowicie darmowy, ponadto samodzielnie wykonuje obliczenia matematyczne i sprawdza, czy użytkownik nie popełnić w deklaracji błędów.
Rozliczenie Plus dedykowane jest firmom, przedsiębiorstwom i osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Z Rozliczeniem Plus rozliczysz przychody z giełdy, papierów wartościowych czy akcji. Ta wersja programu dostępna jest za drobną opłatą, jednak w porównaniu z wieloma innymi programami PIT, jest ona naprawdę niewielka.
Ostatnim rodzajem programu PITax jest Rozliczenie Premium, które pomaga rozliczyć dochody zagraniczne – nawet w języku angielskim. Wersja ta jest tak samo zrozumiała i funkcjonalna jak dwie poprzednie, dlatego na pewno nie będziesz mieć problemu z obsługą programu.

Jeśli chcesz oszczędzić cenny czas, pragniesz szybko i łatwo uporać się z corocznymi rozliczeniami PIT – pobierz program PITax i rozlicz pit przez internet. Z pewnością będzie to dla Ciebie najlepsza opcja.

Tags: