Skorzystaj z opcji rozliczenia online i uniknij błędów

Nie chcesz tracić czasu na długotrwałe, skomplikowane rozliczanie PIT? Jest na to sposób! Mamy dla Ciebie rewelacyjny, rekomendowany, jednym słowem najlepszy program do rozliczeń podatkowych – program PITax. Cieszy się on uznaniem wielu podatników, którzy chętnie wykorzystują go do corocznych rozliczeń podatkowych. PITax jest programem bardzo funkcjonalnym, jednocześnie jest prosty w obsłudze, dlatego może z niego skorzystać każdy. Posiada liczne udogodnienia i przydatne dla podatników funkcje, pomoże Ci nie tylko rozliczyć PIT, ale nawet wybrać odpowiednią deklarację podatkową. Wybór nieodpowiedniego formularza PIT to błąd, który pojawia się bardzo często. Podatnicy często mylą formularze i rozliczają swoje dochody nieprawidłowo. Z PITaxem nie musisz się o to martwić. Kolejna zaleta programu to samodzielne wykonywanie obliczeń matematycznych. Ile razy zdarzyło Ci się wpisać złą kwotę na rozliczeniu podatkowym, którą błędnie wyliczyłeś? Jeśli chcesz uniknąć tego rodzaju pomyłek, skorzystaj z programu PITax i rozlicz pit online 2016.

PITax to program dopasowany do każdego. Dostępny jest w trzech wersjach, z których każda pozwala dokonać innych rozliczeń podatkowych. Rozliczenie Standard to doskonała opcja dla osób, które rozliczają PIT-37. Z Rozliczeniem Plus możesz rozliczyć dochody z prowadzonej działalności gospodarczej, papierów wartościowych, akcji i obligacji czy giełdy. Natomiast Rozliczenie Premium pomoże Ci rozliczyć przychody zagraniczne, również w języku angielskim. PITax to program, który dba o każdego podatnika. Z nim rozliczanie podatku staje się szybsze i łatwiejsze. Przekonaj się, że rozliczenie pit 2015 online z pomocą programu PITax ro najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć.
Jak zdobyć program? To bardzo proste! Wystarczy pobrać go z platformy podatnika pitax.pl i zainstalować na komputerze. Zajmie Ci to zaledwie kilak minut – po tym czasie będziesz mógł zacząć korzystać ze swojego nowego programu do rozliczania PIT.