Sięgnij po program PIT

Obowiązek rozliczenia się z fiskusem ma każdy z nas. Co roku musimy wypełnić odpowiednią deklarację podatkową i wykazać na niej swoje dochody. Aby szybko uporać się z podatkiem, warto rozliczyć się przez Internet.

Platforma PITax udostępniła nowoczesne, skuteczne narzędzie do rozliczania podatku. Jest to program pit 2016 online, który dostępny jest w trzech różnych wersjach – Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium.
Rozliczenie Standard to doskonała opcja dla każdego, kto szuka łatwego w obsłudze programu, z którego można korzystać zupełnie za darmo. PITax Standard krok po kroku przeprowadzi nas przez rozliczenie podatku, wykona skomplikowane obliczenia matematyczne, sprawdzi poprawność wprowadzonych danych oraz pozwoli na szybkie wysłanie deklaracji podatkowej do Urzędu Skarbowego.

Rozliczenie Plus to wersja dostępna za drobną opłatą. Program doskonale sprawdzi się przy rozliczeniach dochodów z działalności gospodarczej i przychodów z giełdy i papierów wartościowych. Ponadto w wersji Plus przez sześć lat przechowywane są ważne kopie dokumentów, dzięki czemu zawsze będziesz świetnie przygotowany na kontrolę skarbową.
Rozliczenie Premium dodatkowo pozwala na rozliczenie przychodów zza granicy, również w języku angielskim, dlatego jest to najlepsza opcja dla obcokrajowców. Jednocześnie w tej wersji programu możemy skorzystać z weryfikacji przez system ekspercki.

PITax wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom każdej osoby, która szuka łatwego i prędkiego sposobu na rozliczenie się z podatku. Nie musisz dłużej trudzić się, stresować i trwonić czasu na mozolne wypełnianie formularza podatkowego. PITax daje Ci aż trzy opcje rozliczenia PIT, dlatego na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie. Już dziś wybierz program do pit 2015 PITax i przekonaj się, że podatki wcale nie muszą być trudne. Program znajdziesz na stronie internetowej pitax.pl, skąd możesz pobrać go na swój komputer. Istnieje także możliwość zamówienia PITax na płycie CD.