Rozliczenie pit przez internet – to proste!

Rozliczenie PIT przez internet to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu w nowoczesnym wydaniu. Z roku na rok dostęp do internetu daje jego użytkownikom coraz większe możliwości, także w relacji spełniania wielu obowiązków obywatelskich. Dzięki zaprojektowanemu przez nas narzędziu do rozliczania PIT przez internet samodzielnie wypełnienie deklaracji podatkowej będzie proste, jak nigdy dotąd. Zachęcamy każdego do spróbowania i przekonania się, jakie to łatwe.

Statystyki pokazują, że z każdym rokiem coraz więcej osób korzysta z takiej formy składania deklaracji podatkowej. Skutki prawne dokonania tego typu czynności przez internet są równoważne ze złożeniem deklaracji w formie papierowej.

Konstrukcja aplikacji jest bardzo przejrzysta i pozwala na intuicyjną obsługę. Program krok po kroku przeprowadzi Państwa przez cały proces składania deklaracji. Za jego pośrednictwem dostępne są różnego rodzaju PITy, służące rozliczaniu nie tylko zwykłych osób fizycznych, ale także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Seria pytań generowanych przez program pozwala na uniknięcie wszystkich ewentualnych błędów. Wszystkie pomyłki są korygowane na bieżąco poprzez uniemożliwienie przejścia do kolejnego etapu wypełniania formularza. Po dokładnym wypełnieniu można wybrać sposób przesłania deklaracji do urzędu, tj. albo posłużyć się wydrukiem pełnionego PIT i złożyć deklaracje w Urzędzie w tradycyjny sposób, albo przesłać ją w formie elektronicznej do systemu