Rozliczenie PIT online nie musi być problemem!

Czy rozliczenie PIT sprawia Ci problem? Jeżeli tak, to nie jesteś pierwszą i ostatnią osobą, dla której rozliczenie podatku jest kłopotliwe. Większość z nas nie zna się na podatkach ani przepisach podatkowych, wypełniając PIT, często nie wiemy, jakie dane wpisać w odpowiednie rubryki, jakie ulgi nam przysługują czy jak złożyć korektę zeznania podatkowego. Sporo osób ma nawet kłopoty z wybraniem odpowiedniego formularza PIT, w końcu jest ich tak wiele! Od tego wszystkiego niejedna osoba może dostać zawrotu głowy. Jak więc poradzić sobie z corocznym wypełnianiem zeznania podatkowego?

Program PITax rozwiąże wszystkie Twoje problemy! Koniec z zastanawianiem się nad wyborem odpowiedniego formularza, koniec z samodzielnym wykonywaniem skomplikowanych obliczeń matematycznych czy wielogodzinnym wypełnianiem jednego formularza! Dzięki programowi PITax możemy szybko, sprawnie oraz co najważniejsze bardzo łatwo rozliczyć się z podatku. Program PITax pozwala na rozliczenie pit 2015 online w błyskawiczny sposób. Rozliczanie podatku jeszcze nigdy nie było tak proste.

PITax pomoże Ci w wyborze odpowiedniego formularza. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces wypełniania deklaracji podatkowego, podpowiadając, co należy wpisać w kolejne rubryki. Ponadto samodzielnie zajmie się wykonywaniem obliczeń podatkowych na pit online 2016 i wskaże, z jakich ulg i odliczeń możesz skorzystać. Co więcej dzięki programowi Pitax możesz liczyć na zapłacenie najniższego podatku i otrzymanie najwyższego zwrotu podatku – w ekspresowym tempie.

Jeżeli do tej pory rozliczałeś się z podatku osobiście, w formie papierowej, to w tym roku postanów sobie, że z podatku rozliczysz się z PITaxem. Program znajdziemy na platformie pitax.pl, z której możemy ściągnąć go na swój komputer. W tym celu wystarczy pobrać plik instalacyjny, który później pozwoli nam na pomyślne zainstalowanie programu PITax. Program dostępny jest również na płycie CD.