Program do rozliczania pit 2015 online

e-pity

Rozliczenie PIT-ów z roku na rok stają się dla podatników coraz prostsze. Za sprawą nowych technologii każdy może dziś złożyć deklaracje PIT przez Internet bez konieczności ruszania się z domu. Pit 2015 online pomaga zaoszczędzić czas, jak także pieniądze, które w innym wypadku nieraz trzeba byy wydać na pomoc profesjonalnych doradców podatkowych. Wszelkie deklaracje podatkowe można przesłać obecnie za pomocą tego systemu online bezpośrednio do serwerów Ministerstwa Finansów. Pit 2015 online nie wymaga posiadania profesjonalnej wiedzy na temat prawa podatkowego i są rekomendowane zarazem dla osób posiadających pewne doświadczenie w kwestii PIT-ów jak też dla osób, które robią to po raz pierwszy.

Programy tego typu obsługują wysyłkę wszystkich dostępnych pit-ów wykorzystujących dane weryfikacyjne (bez konieczności wykorzystania e-podpisu), jak i te posiadające kwalifikowany podpis. System umożliwia wysyłkę deklaracji takich jak m.in.: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-16 i 16A, PIT-19A oraz ZAP-3 i NIP-7. Pit 2015 online uwzględnia także zaktualizowane PIT-11,PIT-8C i PIT-40.

Program jest cały czas aktualizowany, dzięki czemu jest on zawsze na bieżąco ze zmianami w prawie. Przed wysyłką formularza użytkownik może powtórnie zweryfikować poprawność wprowadzonych przez siebie danych, aby mieć pewność że nie popełnił on błędu. Pit 2015 online umożliwia w prosty sposób dobrać odpowiedni formularz rozliczenia, jak też podaje listę niezbędnych dokumentów. Pozwala także na skorzystanie z wstępnie wypełnionych formularzy PIT (PFR).

Bezpieczeństwo przekazywanych przez system informacji gwarantuje 128 bitowy klucz protokołu SSL, dzięki czemu transmisja danych jest równie bezpieczna co w wypadku przelewów bankowych. Dane podatnika nie są przechowywane w serwerach programu ani firm zewnętrznych. Programy do rozliczeń Pit 2015 online jest rekomendowany przez grono profesjonalnych księgowych, którzy od lat wypełniają z jego pomocą deklaracje PIT. Usługa jest dostępna za darmo i nie wymaga angażowania w proces rozliczeń księgowych.