Program PIT, który pozwoli nam rozliczyć dochody zagraniczne

elektroniczne rozlicznie pit

W Internecie wręcz roi się od różnorodnych programów PIT, z których wiele cieszy się dobrymi opiniami i popularnością wśród podatników. Jednakże trudno znaleźć program PIT, który spełni wszystkie nasze oczekiwania i będzie cechował się stuprocentową funkcjonalnością. Dlatego platforma podatnika pitax.pl udostępniła program PITax – jedyny w swoim rodzaju program, który dostępny jest w trzech wersjach. Dzięki temu każdy z podatników może znaleźć odpowiadającą mu wersję programu. Poniżej przedstawiamy krótki opis każdej z nich.

Pierwszą wersją programu PITax jest Rozliczenie Standard, który pozwoli nam rozliczyć pity 2015 na formularzu PIT-37. Większość podatników rozlicza się dziś na tym formularzu, ponieważ możemy na nim rozliczyć przychody ze stosunku pracy, z zasiłków pieniężnych z ubezpieczenia społecznego, z renty i emerytury, z zasiłków przedemerytalnych czy też z działalności wykonywanych osobiście. Za pomocą Rozliczenia Standard prędko uporamy się ze swoim formularzem podatkowym, szczególnie że PITax krok po kroku wyjaśni nam, jak wypełnić PIT i jakie ulgi podatkowe odliczyć. PITax samodzielnie wykona również wszystkie obliczenia matematyczne, dzięki czemu będziemy pewni ich poprawności.
Druga wersja programu to Rozliczenie Plus. Jest ona kierowana głównie do przedsiębiorców i osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Za pomocą Rozliczenia Plus łatwo uporamy się z rozliczeniem dochodów firmowych czy giełdowych. PITax – Rozliczenie Plus – to doskonała pomoc dla każdego przedsiębiorcy, który nie ma czasu na długotrwałe i skomplikowane rozliczanie PIT.
Trzecia, ostatnia wersja programu, to Rozliczenie Premium. Pozwoli nam rozliczyć dochody zagraniczne, tak więc jeśli otrzymujesz przychody z zagranicy i chcesz rozliczyć się w języku angielskim, Rozliczenie Premium Ci w tym pomoże. To prosta w obsłudze i funkcjonalna wersja program PITax, która naprawdę jest godna polecenia.

Dzięki programowi PITax rozliczanie pit przez internet stanie się proste, jak nigdy wcześniej. Wypróbuj PITax i ciesz się korzyściami związanymi z rozliczeniami online.