Portal podatkowy

Chcesz dowiedzieć się, jakie zmiany podatkowe zaszły w tym roku? A może szukasz wiarygodnych, rzetelnych informacji na temat tego, jak rozliczyć PIT-36 lub PIT-37? Chciałbyś wiedzieć, co zrobić, by zapłacić najniższy podatek? Jak odliczyć ulgi podatkowe? Jak przekazać 1 procent swojego podatku na daną organizację? Odpowiedzi na te pytania, wbrew pozorom, nie są trudne, szczególnie jeśli korzystasz z portalu podatnika pitax.pl. Strona ta jest źródłem wiedzy podatkowej, znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi na ważne, nurtujące Cię pytania. Pitax.pl to portal podatnika, który cechuje się przejrzystością i zrozumiałym, nieskomplikowanym językiem, nie znajdziesz tu fachowego żargonu podatkowego, który często jest trudny w zrozumieniu. Portal pitax.pl jest regularnie aktualizowany, dlatego wszystkie znajdujące się tu informacje są prawdziwe i wiarygodne. To najlepszy portal dla podatnika, jaki istnieje dziś w Internecie.

Prócz cennych informacji na stronie pitax.pl znajdziesz coś jeszcze – funkcjonalny, prosty w obsłudze oraz praktyczny program PIT – PITax. Dzięki niemu prędko rozliczysz się z fiskusem przez Internet. Niezależnie od tego czy chcesz rozliczyć swoje dochody z pracy, renty czy działalności gospodarczej, możesz to zrobić z PITaxem. PITax daje Ci wręcz nieograniczone możliwości, gwarantuje błyskawiczne rozliczenie PIT i nieocenioną pomoc. Samodzielnie wykona wszystkie obliczenia matematyczne, podpowie, jakie ulgi odliczyć od podatku, a także bezpiecznie wyśle Twój PIT do urzędu skarbowego. Ponadto PITax zmniejszy ryzyko popełnienia błędu, ponieważ przed wysłaniem PIT-u zostanie on jeszcze dokładnie sprawdzony. Jeśli w Twoją deklarację podatkową wkradnie się jakiś błąd, PITax pomoże Ci go poprawić.

Warto ułatwić sobie coroczne rozliczanie PIT. Jeżeli masz dość czasochłonnego i skomplikowanego rozliczania deklaracji podatkowych, rozlicz pit przez Internet i wykorzystaj program PITax. Gwarantujemy, że będziesz na tyle zadowolony, że skorzystasz z programu także w kolejnym roku.