Nie zapomnij o UPO

Planujesz rozliczenie PIT przez Internet? Zachęcamy do skorzystania z najlepszego na rynku programu rozliczeniowego – programu PITax. Dlaczego warto z niego skorzystać? Czym program PITax różni się od innych? Jakie są jego zalety?

Program PITax przede wszystkim cechuje się niezwykłą łatwością w obsłudze. Niektóre programy PIT są zbyt skomplikowane dla osób, które po raz pierwszy rozliczają PIT przez Internet. Osoby takie nie wiedzą, jak obsługiwać dany program i czy rozliczenie, które wykonują jest poprawne. PITax jest inny. To łatwy w obsłudze, przejrzysty program PIT, który pomoże Ci w rozliczeniu podatku. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez kompletny proces rozliczania PIT, można powiedzieć, że całą pracę wykona właściwie za Ciebie. Dodatkowo pomoże Ci odliczyć ulgi podatkowe, sprawdzi Twój PIT przed wysłaniem do urzędu i zajmie się wykonywaniem obliczeń matematycznych. Z PITaxem pit rozliczenie online nabiera całkiem innego wymiaru, jest proste, szybkie i przyjemne. Program PITax nie byłby tak rewelacyjnym programem, gdyby nie był bezpieczny. W programie zastosowano najwyższej jakości zabezpieczenia, które gwarantują, że Twój PIT nie dostanie się w niepowołane ręce. Aby mieć pewność, że PIT trafił do odpowiedniego urzędu skarbowego, program wygeneruje UPO, czyli Urzędowe Poświadczenie Odbioru.

Z PITaxem nie musisz więc niczego się obawiać. Za pomocą programu PITax możesz wykonać niejedno rozliczenie pit 2015, ponieważ program pozwala na rozliczenie różnych rodzajów deklaracji podatkowych. Niezależnie do tego czy rozliczasz swoje dochody na PIT-37, PIT-36 czy PIT-28, możesz skorzystać z PITaxa. Zaletą programu jest również to, że nie zapłacisz za niego ani grosza. Program PITax jest darmowy, po co więc korzystać z drogich programów PIT? Gwarantujemy, że PITax spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dołącz do grona zadowolonych podatników i rozlicz swój PIT z PITaxem.