Gwarancja szybkiego rozliczenia online

dochody na zeznaniu PIT

Rozliczając PIT przez Internet, warto wybrać program, który naprawdę nam w tym pomoże. Programów do rozliczania PIT jest bardzo wiele, jednak jak możemy znaleźć ten odpowiedni? Warto zwrócić uwagę na to, czy interesujący nas program posiada kilka ważnych funkcji, takich jak bezpieczeństwo, funkcjonalność i łatwość w obsłudze. Cechy te posiada między innymi program PITax, który gwarantuje nam szybkie i łatwe pit rozliczenie online.

Z programu PITax możemy korzystać bez obaw, ponieważ wysokiej jakości certyfikaty gwarantują pełne bezpieczeństwo. Program PITax został wielokrotnie przetestowany i sprawdzony, w programie użyto najlepszych zabezpieczeń, których często używają nawet placówki bankowe. Z PITaxem nie musimy obawiać się, że nasze dane podatkowe oraz dane osobowe dostaną się w niepowołane ręce. To program pewny i bezpieczny, z którego możemy korzystać każdego roku. W przeciwieństwie do wielu innych programów PIT, PITax naprawdę daje nam 100 procent gwarancji bezpieczeństwa.
Funkcjonalność programu PITax jest niezwykle duża, program posiada wiele pożytecznych i praktycznych funkcji, które pomogą użytkownikowi uporać się z rozliczeniem PIT. PITax pomoże nam wykonać niejedno rozliczenie pit 2015, niezależnie od tego, na jakiej deklaracji podatkowej się rozliczamy – PIT-37, PIT-36 itp. PITax posiada wiele udogodnień, takich jak pomoc w wyborze odpowiedniego formularza podatkowego, samoczynne wykonywanie matematycznych obliczeń czy pomoc w wyborze odpowiadających nam ulg i odliczeń podatkowych.
Na pewno nie będziemy mieć również żadnych problemów związanych z obsługą programu. Z PITaxem działamy intuicyjnie, instrukcja obsługi jest zrozumiała i przejrzysta, w programie nie użyto także skomplikowanego, trudnego w zrozumieniu żargonu podatkowego. To sprawia, że z programu może skorzystać każdy – nawet osoby, które pierwszy raz sięgają po rozliczenia podatkowe. Z PITaxem krok po kroku rozliczymy każdy PIT i nie zajmie nam to więcej, niż kilka minut.