Dobry program do rozliczania PIT

Sporo osób poszukuje dobrego programu do rozliczania PIT. Jednak mimo dużego wyboru programów PIT w Internecie, znalezienie odpowiedniego nie zawsze jest takie łatwe. Podatników często zniechęcają wysokie opłaty za korzystanie z programu, skomplikowana i niezrozumiała instrukcja obsługi, mało przejrzysty interfejs programu czy też brak gwarancji bezpieczeństwa. Czy można więc znaleźć idealny program do rozliczania pit 2015, który spełni wszystkie nasze oczekiwania? Program, który będzie ławy w obsłudze, niedrogi, bezpieczny i przejrzysty? Mamy dla Ciebie pocieszającą odpowiedź – właśnie taki jest program PITax oferowany przez platformę podatnika pitax.pl.

Program PITax powstał z myślą o zwykłych, prostych ludziach, którzy nie mają specjalistycznej wiedzy podatkowej, ale którzy po prostu pragną szybko i łatwo rozliczyć PIT. PITax dostępny jest w trzech wersjach, pierwsza z nich – Rozliczenie Standard – jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że nie musisz ponosić żadnych, nawet najmniejszych opłat za korzystanie z programu. Możesz rozliczyć swój PIT zupełnie za darmo, masz również dostęp do wszystkich opcji, które oferuje Rozliczenie Standard.

Co więcej możesz z niego skorzystać także w kolejnych latach. Program PITax jest prosty w obsłudze, cechuje go bardzo zrozumiała i przejrzysta instrukcja obsługi. Rozliczanie PIT z PITaxem niewątpliwie oszczędzi Twój czas, ponieważ cały proces rozliczania PIT nie zajmie więcej niż 5 minut. PITax to program pit 2015 online, który został doskonale zabezpieczony. Wysokiej jakości zabezpieczenia i certyfikaty są gwarancją, że do Twojego PIT-u nikt inny nie będzie miał dostępu. Zawarte w nim informacje będą dostępne wyłącznie dla Ciebie, a Twoje dane osobowe zostaną dokładnie zabezpieczone. Z pomocą programu PITax bezpiecznie wyślesz swój PIT do urzędu skarbowego. Na potwierdzenie dostaniesz UPO, czyli Urzędowe Poświadczenie Odbioru. Dokument ten będziesz mógł pobrać na swój komputer, co da Ci pewność, że Twój PIT bez problemu dotarł do urzędu skarbowego.