darmowy program PIT 2016

Rozliczenia PIT bez konieczności posiadania jakiejkolwiek szerszej wiedzy na temat podatków są możliwe od niedawna za sprawą fachowych programów, umożliwiających elektroniczne rozliczanie pit bez konieczności ruszania się z domu. Wszystkie operacje można wykonać w komfortowych warunkach, nawet bez znajomości polskiego prawa podatkowego. Są on polecanym rozwiązaniem dla osób, którym sprzykrzyło się stanie w długich kolejkach, jak i dla tych, którzy chcieliby zaoszczędzić pieniądze, które do tej pory nieraz należało wydać na pomoc profesjonalnych doradców finansowych.
Dzięki specjalnym programom elektroniczne rozliczanie pit wypełniane są w sposób automatyczny, w zgodzie z wprowadzonymi przez użytkownikami danymi, a następnie przesyłane do urzędu skarbowego. Program w nowoczesnym sposób odpowiada na zapotrzebowania milionów polaków, którzy co roku borykają się z licznymi problemami z deklaracjami PIT. Ułatwia znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące warunków obniżenia podatku, ulg oraz druków do rozliczeń. Wykonuje stosowne obliczenia w oparciu o szereg prostych pytań zrozumiałych dla każdego użytkownika. Jest oparty o rozwiązania z powodzeniem stosowane na zachodzie, które pozwalają nawet w ciągu pięciu minut skutecznie rozliczyć się z urzędem skarbowym.

Funkcjonalność elektronicznych rozwiązań rozliczeniowych poświadczają tysiące zadowolonych użytkowników, dla których podatki wreszcie przestały stanowić problem . Elektroniczne rozliczenie pit skupia się na poprawność dokonywanych rozliczeń, korzysta ze wzorów oferowanych przez Ministerstwo Finansów, jak też sprawdza ewentualne błędy i luki w zeznaniach podatkowych. Program działa w zgodzie z bardzo restrykcyjnymi wymogami dotyczącymi ochrony informacji, które znacznie przewyższają wymogi stawiane przez GIODO. Każdy dokument przekazywany przez użytkownika jest szyfrowany na poziomie dorównującym systemom zabezpieczeń najlepszych banków. Użyty certyfikat gwarantuje pełne bezpieczeństwo wszelkich wykonywanych operacji.