Chcesz wypełnić swój PIT w ciągu 5 minut?

rozliczenie PIT online

Z program PITax można błyskawicznie, a co najważniejsze prawidłowo, rozliczyć się z podatku. Chcesz wypełnić swój PIT w ciągu 5 minut? Chcesz uniknąć tracenia czasu w Urzędzie Skarbowym? Pragniesz uzyskać szybki zwrot podatku? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, to program PITax będzie dla Ciebie idealny.

PITax pojawił się na rynku już jakiś czas temu i trzeba przyznać, że od razu wzbudził ogromne zainteresowanie. Program przyciąga funkcjonalnością, zrozumiałą instrukcją, bezpieczeństwem oraz gwarancją pomocy podczas kontroli podatkowej. Z PITaxem rozliczmy każdy pit 2016 online bez nerwów i stresu. Jeśli zdarzało Ci się błędnie wypełnić deklarację podatkową, tracić cenny czas w kolejkach urzędowych bądź zapomnieć o jakichś odliczeniach podatkowych – skorzystaj z programu PITax, który znajdziesz na stronie internetowej pitax.pl. Program ten jest darmowy, dlatego za użytkowanie go nie poniesiesz żadnych opłat. Możesz korzystać z niego co roku i cieszyć się prostym rozliczaniem PIT.

Platforma pitax.pl udostępniła podatnikom trzy wersje programu. Wersja Standard jest w stu procentach darmowa, zaś z wersji Plus i Premium można korzystać za drobną opłatą. Wszystkie trzy wersje programu są praktyczne i użyteczne, sprawiają, że rozliczenie pit 2016 online jest banalnie proste. Wybierając odpowiednią wersję programu, możesz rozliczyć swoje dochody z tytułu umów, działalności gospodarczej, firmy lub spółki, a także dochody uzyskiwane za granicą. Wybierz odpowiednią wersję programu PITax i już dziś zacznij rozliczać podatki w sposób łatwy i przystępny.

PITax pomoże Ci bezbłędnie rozliczyć PIT, nawet jeśli sam nie posiadasz wiedzy na temat podatków i zeznań podatkowych. Praktyczny kreator programu krok po kroku przeprowadzi nas przez kolejne etapy wypełniania deklaracji podatkowej, niezależnie od tego, jaki rodzaj zeznania składamy. Aby korzystać z PITax potrzebujemy jedynie dostępu do komputera i połączenia z Internetem, nie musimy nawet korzystać z kalkulatora, ponieważ program wykona za nas wszystkie obliczenia matematyczne.