Internetowe rozliczenia podatku stają się dziś coraz bardziej popularne

PITax to program, który pomoże Ci rozliczyć PIT przez Internet. Internetowe rozliczenia podatku stają się dziś coraz bardziej popularne, jednak wiele osób nie wie, jak rozliczyć się przez Internet. Ponadto sporo ludzi sądzi, że rozliczenia online są trudne i skomplikowane. Oczywiście nie jest to prawdą, wręcz przeciwnie – rozliczenie pit 2016 przez Internet jest znacznie prostsze od standardowych, tradycyjnych rozliczeń na formularzach papierowych. Korzystając z programu PITax możesz liczyć na bardzo wiele korzyści.

Pierwszą z nich jest ogromna oszczędność czasu. Możemy zagwarantować, że z PITaxem rozliczenie PIT zajmie Ci nie więcej niż 5 minut. Ponadto swoje zeznanie podatkowe możesz wysłać przez Internet, nie musisz osobiście zanosić go do Urzędu Skarbowego, co również wpływa na dużą oszczędność czasu.

Drugą korzyścią jest to, że rozliczanie podatku z PITaxem zmniejsza ryzyko popełnienia błędu. PITax to program bardzo inteligentny, nad jego działaniem pracowało wielu specjalistów. Program ten działa intuicyjnie, sprawdza wypełnioną przez nas deklarację pod kątem często popełnianych błędów.

Po trzecie, wysyłając PIT online możemy liczyć na szybszy zwrot podatku, dodatkowo PITax pomoże Ci uzyskać najwyższy zwrot podatku, między innymi poprzez wykazanie ulg podatkowych, do których jesteś uprawniony. PITax posiada jeszcze wiele innych zalet, jest to program bezpieczny, sprawdzony oraz kierowany do każdego. Ten pit 2016 program to najlepszy program na rynku, który pozwoli Ci rozliczyć swoje przychody z renty socjalnej, umowy o pracę, działalności gospodarczej czy też giełdy papierów wartościowych. Jednocześnie z PITaxem możemy rozliczyć także dochody uzyskiwane za granicą.

Przekonaj się, że PITax spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a Ty nie będziesz musiał więcej trudzić się z rozliczaniem PIT. Pobierz program PITax ze strony internetowej pitax.pl lub zamów go na płycie. Do wyboru masz trzy wersje programu – Rozliczenie Standard (całkowicie darmowe), Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium.